Vespa
Primavera

360°

Перетягніть, щоб повернути Vespa

ПОВЕРНЕННЯ МІФУ

Вже більше 50 років Vespa перевозить цілі покоління на моделях, розроблених для наймолодших. Серед найбільш значних в цій довгій історії це Vespa Primavera, запущена в 1968 році. Сьогодні міф повертається і представлений в абсолютно новій формі з поглядом в майбутнє.

Скутер Vespa Primavera виділяється його сучасними і обтічними лініями, при цьому завжди з максимальною повагою до традиції Vespa в поєднанні з привабливим образом і безпрецедентною маневреністю. Легка вага та вищий рівень ергономіки, фари зі світлодіодними елементами і 11-дюймові колеса роблять Vespa Primavera ідеальним для невимушеного пересування в міському середовищі.

Новий кузов зі сталі з високим рівнем жорсткості, гальмівна система, оснащена переднім дисковим гальмом діаметром 200 мм і нова передня підвіска встановлюють нові стандарти з точки зору безпеки. Повна гама двигунів, сучасних і ефективних, і колекція кольорів і комбінацій вищого рівня пропонують клієнту найкращий вибір для всіх потреб. Широкий асортимент аксесуарів та одягу робить Vespa Primavera стилем життя.