GIORGIO ARMANI представляє новий VESPA 946 Emporio Armani

Vespa 946 Emporio Armani був розроблений спільно Джорджо Армані та Piaggio, щоб відсвяткувати два найбільш авторитетних символи стилю і творчості Італії.

Щоб відзначити 2015 рік - 40-річчя з дня заснування Giorgio Armani і 130 день народження Piaggio Group - Emporio Armani розробив спеціальну версію Vespa 946. У відповідності до пом’якшеної кольорової палітри від Армані, дизайнер придумав особливу комбінацію сірого з тонкими натяками зеленого, видимих тільки за певних умов освітлення.

Назва "Vespa 946" натякає на рік 1946, коли цей скутер, який став знаковим і відомим у всьому світі, був зроблений вперше. Дизайн нового Emporio Armani – це сучасна інтерпретація оригінального стилю Vespa.

Металеві частини, отримані з використанням гальванічної обробки, мають сатиновану доводку і створюють матовий ефект у гармонії з обробкою корпусу. Напис «Emporio Armani» з'являється збоку, у той час як знаковий орел, логотип бренду, сидить над фарою.

Vespa 946 Emporio Armani – це технологія, а також стиль. Його алюмінієвий блок циліндрів, коричневе шкіряне оздоблення, розкішні аксесуари, електронні системи управління (які також взаємодіють з останніми інтернет-пристроями) доповнюють інноваційний чотиритактний двигун з електронним уприскуванням, чия підвищена економія палива і мінімальні викиди роблять цей двоколісний транспортний засіб ідеальним вибором для їзди у місті. 220-міліметрове подвійне дискове гальмо, двоканальна гальмівна система ABS і великі 12-дюймові колеса гарантують максимальну безпеку на дорозі.

Vespa 946 Emporio Armani буде вироблятися ексклюзивною партією індивідуально пронумерованих скутерів, і буде продаватися в найважливіших містах світу, починаючи з червня.