Хорватія вітає Всесвітні дні VESPA 2015

 

З 11 по 14 червня найбільше у світі ралі VESPA в Біограді

 

З четверга по неділю будуть чотири дні свята, дружби і любові до найвідомішого та найбільш продаваного скутера в світі. Тисячі гонщиків Vespa, як очікується, представлятимуть клуби Vespa з усього світу.

 

Мілан, 11 червня 2015 - В світі є більш ніж 18 мільйонів Vespa і мільйони любителів Vespa на п'яти континентах. А для всіх шанувальників найулюбленішого скутера в світі кульмінаційною точкою року є Vespa World Days –  найбільш важливе ралі Vespa в світі.

У 2015 році захід проходитиме в Біограді (Дзаравекья) в Хорватії.

З четверга 11 червня по неділю 14 червня місяця тисячі гонщиків Vespa зійдуться в красивому хорватському місті з видом на Адріатичне море, щоб провести чотири дні на святкуванні цінностей, які завжди надихали світ Vespa: дружба, музика і любов до подорожей.

 

Далматинська версія проходить після оглушливого успіху версії 2014 року, коли до Мантуї буквально вторглися більше 10 тисяч Vespa, які приїхали з усієї Європи, і також з таких країн, як Аргентина, Бразилія, Ізраїль, США, Йорданія і Кувейт. Всі вони є доказом пристрасті до Vespa, скутера, який не знає кордонів і роз’їхався по всьому світу.

 

Акція Vespa World Days 2015 починається з відкриття центру Vespa Village, розташованого в центрі Біограду, який буде пульсуючим серцем заходу протягом чотирьох днів.

 

Біоград також буде точкою старту і фінішу для численних екскурсій, запланованих організацією на вражаючому узбережжі Адріатичного моря.

Повна програма включає в себе також можливість відвідати музей Vespa, де будуть представлені різні приватні колекції рідкісних Vespa, які будуть розміщені в Зарі.

Але також програма обіцяє нон-стоп веселощі. Насправді, розвага буде кожного вечору з четверга по суботу в Biograd City Party (до 23:00) і Biograd Beach Party (до пізньої ночі).

 

Цього року кульмінаційною подією Vespa World Days знову буде церемонія нагородження переможців Vespa Trophy. Це конкурс для Vespa мандрівників, у якому вони документують всі зупинки протягом їх подорожі до Біограду з фотографіями і штампами в їх книзі подорожі. Це туристичний трофей, який охоплює більше 2000 дилерських центрів Piaggio Group з 25 країн по всьому світу. Можуть брати участь всі клуби Vespa: мета полягає в досягненні Біограду до 11 червня з відвідуванням максимальної кількості пунктів пропуску Piaggio та з максимально можливою групою скутерів Vespa.

 

Всесвітні дні Vespa традиційно представляють максимальне святкування вічної легенди Vespa, єдиного скутера, здатного вийти за межі своєї функції в якості простого й елегантного автомобіля, ідеального для щоденних поїздок, який став справжнім глобальним брендом, який люблять і передають з покоління в покоління. Видання 2015 відбувається рівно 57 років після першого Eurovespa, який відбувся в Бельгії: насправді, акція Vespa, яка була перейменована у Vespa World Days з 2007 року, була організована з нагоди Expo 1958 – Брюссельської Всесвітньої виставки.

 

Любов фанів до Vespa народилася відразу і вже у 1946 році, коли був зроблений перший скутер Vespa, захопила численних власників бажанням поділитися своєю пристрастю –  і так були створені перші клуби Vespa в Італії та за кордоном. На сьогоднішній день існує 56 національних клубів Vespa, асоційованих з всесвітнім Vespa World Club і більше 780 зареєстрованих місцевих клубів Vespa з більш ніж 67000 членами по всьому світу. Тільки в Італії торік пройшли більше 100 ралі для любителів.

 

Vespa не має аналогів в історії мобільності та традиції: при безперервному виробництві з 1946 року, він розійшовся по всьому світу у кількості більш ніж вісімнадцять мільйонів одиниць і ніколи не зупинявся у своєму розвитку. Еволюція, яка досягла свого піку в існуючій лінійці Vespa, від завжди класичної версії Primavera до більш спортивної Spring, аж до сім'ї GTS, моделі "Vespone", яка має самі передові електронні системи управління (наприклад, ASR і ABS) для неповторного задоволення від їзди.