946

  • 946 Nero lucido
  • 946 Montebianco

Vespa
946

доступні кольори

НАЗАД З МАЙБУТНЬОГО

Задуманий як дорогоцінний витвір мистецтва епохи Відродження, але зроблений за допомогою кращих технологій XXI століття, скутер Vespa 946 розроблений з повагою до людини. І всесвіту.

Увага до економії палива і зниження викидів, повністю цифровий блок управління, що б'ється як сучасне високотехнологічне серце, незамінний для подолання відстаней і перетинання мегаполісів, поєднуються з високоякісними матеріалами та високоточною збіркою і представляють унікальний у своєму роді проект ексклюзивного транспортного засобу, що не має аналогів в історії транспорту.

Справжня розкіш віддаватися кожен день мрії, все більше і більше амбітній і захоплюючій. Vespa 946 сьогодні відновлює свій міф і збагачує класичні цінності традиції. Особливості керма, обтічні пропорції корпусу, звивисте запаморочливе сідло нагадують стародавні малюнки. Кожна деталь говорить про вибір і стиль «made in Italy» і містить традиційний підхід, одягнений у футуристичні контури.

Досконалість дизайну надає стрункість і індивідуальність навіть самим нерухомим деталям. Vespa 946 - це вираження стилю, який для мільйонів мандрівників і любителів є синонімом свободи і власного вираження. Результат далекоглядного підходу до сучасного засобу пересування, скутер поєднує у своїй формі і змісті естетичні і динамічні якості, які зробили історію двоколісної машини.

Vespa 946 виходить у світ з гальмівною системою ABS і контролем тяги ASR. Одноциліндровий 125 см3 чотиритактний двигун задовольняє потребам, які, можливо, ще не виникли. Забезпечує кращі робочі показники в своїй категорії. Електронне впорскування, 3-клапанний розподільний механізм, зменшене тертя і поліпшена газодинаміка різко скорочують споживання палива і викиди, встановлюючи нові параметри стандартів і перевищуючи вимоги діючих нормативів.